Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Axen Televizyon Servisi

Kayseri Axen Televizyon Servisi

22 Şubat 2022

Şeref Elektronik adı altında 30 yılı aşkın süredir Kayseri Axen servisi olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kayseri’de televizyon servisi hizmetini sunan firmalar arasında uygun fiyatları, yapılan işin kalitesi açılarından öne çıkan ve sektörde lider bir konumda olan firmamız, tüm televizyon markalarının arızalarıyla ilgilenip servis hizmeti sunduğu gibi Axen servisi olarak da faaliyet göstermektedir.

Kayseri Axen servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, sizlere en hızlı ve en kaliteli şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini merkeze alarak oluşturduğumuz kalite politikamız ve belirlediğimiz ilkeler, sizlere en iyi şekilde hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

Axen Televizyon Tamircisi

Bozulan Axen markalı televizyonlarınız için arıza kaydı oluşturmanız halinde, bir saat içerisinde ilgili ekibimiz sizlere ulaşmakta ve Axen servisi olarak tüm tamir işlemlerini kalitesinden taviz vermeden hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

Şeref Elektronik adı altında Kayseri Axen servisi olarak hizmet verdiğimiz firmamız, Kayseri’nin tüm ilçelerinde ve tüm mahallerinde çalışmalarını yürütmektedir. Yıllar boyunca aynı sektörde iş yapmanın bizlere kazandırdığı tecrübe, ekibimizi oluştururken oldukça seçici olmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına adımlarımızı atmamız, uygun fiyatlar ile ekonomik tamir seçenekleri sunmamız, bizleri Kayseri’nin lider ve öncü televizyon servisi konumuna getirmiştir.

Kayseri’de faaliyet gösteren diğer televizyon servisi firmaları ve Axen servisi sağlayan firmalara nazaran çok daha profesyonel, çok daha kaliteli iş yapan firmamız, aynı zamanda rakiplerine göre oldukça uygun fiyatlarla hizmetlerini sunmaktadır.

Axen servisi, Vestel, Sunny, Hi-level, LG servisleri başta olmak üzere tüm televizyon markalarının tamir işlemlerini en kısa sürede tamamlayan firmamız, bozulan televizyonu hem evinizde hem de kendisine ait iş yerlerinde tamir edebilmektedir. Bozulan televizyonunuza arıza kaydı oluşturup tarafımıza ilettikten sonra bir saat içerisinde sizlere servis göndermekte ve gerekli tüm işlemleri aynı günde içerisinde tamamlayarak televizyonunuzun teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Eğer profesyonel bir Kayseri Axen servisi arıyorsanız, şu anda doğru adreste bulunmaktasınız. Tek yapmanız gereken, internet sitemiz www.serefelektronik.com.tr adresinden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturmanızdır. Arıza kaydınızı oluşturduktan sonra sektörde lider konumda olan Şeref Elektronik firmamız, geri kalan tüm tamir işlemleriyle ilgilenecektir.

Kayseri Axen Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Axen Televizyon Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich