Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Uydu Tamircisi

Kayseri Uydu Tamircisi

25 Şubat 2022

Kayseri’de 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olan firmamız Şeref Elektronik, TV, uydu alıcısı, anten gibi elektronik cihazlarınızın her türlü servis, bakım ve tamir ihtiyaçlarında çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktadır. Hizmetlerimiz arasında öne çıkan ve müşterilerimizin birçoğu tarafından tercih edilenlerden biri de uydu servisi hizmetidir.

Günümüzde neredeyse her evde uydu alıcılı bir TV bulunmaktadır. Gündelik hayatta sıklıkla kullandığımız bu aygıtlar da diğer tüm elektronik cihazlar gibi zaman zaman arızalanabilmektedirler. Bu noktada en önemli ihtiyaçlardan biri olan uydu servisi hizmeti, profesyonel ve tecrübeli bir uydu tamircisi tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazınız için daha fazla masraf ortaya çıkabilir ya da kullanılmaz hale gelebilir.

Kayseri Uydu Servisi

Ortaya çıkan uydu tamircisi ve servisi ihtiyacı firmamız tarafından yüksek kalite ve titizlikle sağlanmaktadır. Sistemli çalışan teknik ekibimiz ve deneyimli uydu tamircisi ustalarımız firmamıza sektörde sahip olduğu lider konumu ve tanınmışlığı kazandıran önemli faktörlerdendir.

Siz de Kayseri bölgesinde yaşıyor ve uydu servisi hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız, tercihiniz işini 3 yılı aşkın süredir özenle yapan firmamızdan yana olmalıdır. Kayseri’nin Kocasinan – Melikgazi – Talas – Hacılar başta olmak üzere birçok bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız aynı zamanda Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevzi Çakmak, Alparslan gibi Kayseri’nin tüm mahallelerine servis aracı gönderebilmektedir.

Kayseri uydu servisi hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak arıza kaydı oluşturmaktır. Başarılı ve tecrübeli çalışma ekibimiz gerisini sizin için halledecektir. Arıza kaydınız oluşturulduktan en geç 1 saat sonra evinize bir servis aracı gönderilecek, uydu alıcınız dilerseniz evinizde; dilerseniz ustalarımız tarafından getirileceği iş yerimizde tamir edilecektir. Uydu tamiri işlemi aynı gün içerisinde gerçekleştirilerek ekibimiz tarafından evinize teslim edilecektir.

Sektörünün bir numarası olan firmamız Şeref Elektronik, bu ününü ardında bıraktığı mutlu müşterilerine, kaliteli çalışma prensibine ve çalışkan teknik ekibine borçludur. Siz de Şeref Elektronik tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak ve firmamıza değer katmak için bize ulaşın. Alanımızdaki farkımızı, kalitemizi ve güler yüzlü çalışma ekibimizin hizmetini deneyimleme fırsatı bulun.

Kayseri Uydu Tamircisi İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Uydu Tamircisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich