Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Vestel Televizyon Servisi

Kayseri Vestel Televizyon Servisi

23 Şubat 2022

Kayseri Vestel televizyon servisi olarak 30 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız Şeref Elektronik, Vestel markasına ait televizyonlarınızın arızalarını en hızlı ve en kaliteli şekilde tamir etmektedir.

Vestel televizyon servisi olarak Kayseri’de hem fiyatlarıyla hem de verdiği hizmetlerin kalitesiyle rakiplerinden çok daha ileride, lider bir konumda bulunan firmamız, televizyon arızalarınızda sizlere profesyonel olarak destek vermektedir.

Vestel Televizyon Tamircisi

Kayseri’nin her ilçesinde ve tüm mahallerinde çalışmalarını uzun yıllardır yürüten firmamız Şeref Elektronik, bozulan Vestel markalı televizyonunuz için arıza kaydı oluşturup tarafımıza göndermeniz halinde bir saat içerisinde Vestel televizyon servisi ekibini evinize göndermektedir. Tamir işlemleri, isteğinize bağlı olarak evinizde gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda bozulan televizyonunuzun tamir işlemlerini, kendisine ait iş yerlerinde de yapabilmektedir.

Kayseri Vestel televizyon servisi hizmeti sunan şirketler arasında öne çıkan, öncü bir konumda olan firmamız Şeref Elektronik, bozulan televizyonunuza uyguladığı tamir işlemlerini aynı gün içerisinde bitirmekte ve tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Vestel televizyon servisi sunan profesyonel ve tecrübeli bir firma arıyorsanız, Şeref Elektronik adı altında hizmet verdiğimiz firmamıza ulaşabilir ve arıza kaydınızı oluşturarak sizlere en kısa sürede ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Sadece Kayseri Vestel televizyon servisi hizmetini sunmayan firmamız, aynı zamanda diğer tüm markalara ait televizyonların arızalarıyla da ilgilenmekte ve en hızlı şekilde çözümler sunmaktadır.

Vestel, Sunny, Hi-level, Axen ve LG markaları başta olmak üzere tüm televizyon markalarının tamir işlemlerini gerçekleştiren firmamız, Kayseri’nin Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar ilçeleri ve Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevziçakmak, Alparslan mahalleleri başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallerinde Vestel televizyon servisi hizmetini sunmaktadır.

Sizler de arıza yapan televizyonlarınızın usta tamirciler tarafından evinizde veya Şeref Elektronik adı altında faaliyet gösterdiğimiz firmamıza ait iş yerlerinde, kaliteli ve hızlı bir şekilde tamir edilip aynı gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken, internet sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden bize ulaşarak bozulan televizyonunuz için arıza kaydınızı oluşturmanızdır.

Arıza kaydınızı oluşturduktan sonra bir saat içerisinde ilgili ekibimiz sizlere ulaşmakta ve tamir işlemlerine başlamaktadır.

Kayseri Vestel Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Vestel Televizyon Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich