Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Uydu Alıcısı Satışı

Kayseri Uydu Alıcısı Satışı

25 Şubat 2022

Şeref Elektronik olarak 30 yılı aşkım süredir Kayseri’de hizmet vermekteyiz. Hizmetini sağladığımız alanlar; TV, uydu alıcısı, anten gibi elektronik cihazlarınızın her türlü servis, bakım ve tamir ihtiyaçlarıdır. Sunduğumuz hizmetler arasında öne çıkan ve birçok müşterimiz tarafından tercih edilenlerden biri de uydu alıcısı satışı hizmetidir.

Televizyonun günümüzdeki her eve yerleştiği noktada uydu alıcısı büyük bir ihtiyaçtır. Satın alınacak uydu alıcısının kalitesiz kaynaklardan temin edilmesi sebebiyle sorunsuz çalışamaması, sürekli bağlantı sorunu yaşaması ve arızalanması ne yazık ki kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı problemler arasındadır. Kaliteli ve güvenli uydu alıcısı satın almak isteyen müşterilerimiz firmamız Şeref Elektronik tarafından sağlanan uydu alıcısı satışı hizmetlerimizden yararlandıklarında oldukça memnun kalmaktadır.

Uydu Alıcısı Çeşitleri

Siz de Kayseri bölgesinde uydu alıcısı satışı hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, kaliteli ve sorunsuz çalışan bir uydu alıcısı satın almak ve gerektiğinde bakım ve tamirini yaptırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız Şeref Elektronik Kayseri’nin Kocasinan – Melikgazi – Talas – Hacılar başta olmak üzere tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında talep ederseniz Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevzi Çakmak, Alparslan başta olmak üzere Kayseri’nin tüm mahallelerine servis gönderilebilmektedir.

Kayseri uydu alıcısı satışı hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak talep kaydı oluşturmaktadır. Alanında bir numara olan firmamızın teknik ekibi bundan sonrasında sizin için gerekli işlemleri yapacaktır. Kayseri uydu alıcısı satışı ihtiyacınız için kayıt yaptırmanızın ardından en geç 1 saat sonra evinize bir servis aracı gönderilerek istediğiniz uydu alıcısının kurulumu gerçekleştirilecektir.

Kayseri bölgesinin sektöründe lider firması Şeref Elektronik bu unvanı memnun müşterilerine, kaliteli çalışma prensibine, tecrübeli ve çalışkan teknik ekibine, hızlı ve verimli çalışmasına borçludur. Şeref Elektronik olarak Kayseri uydu alıcısı satışı gibi, elektronik cihazlarınızın kurulum, servis, bakım, tamirat ve satış işlemlerini büyük bir titizlik ve özenle yapmakta, memnun müşterilerimizden ve kazandığımız güvenden güç alarak her gün daha ileriye adım atmaktayız. Siz de kaliteli ve güvenilir hizmet için tercihinizi firmamızdan yana yapabilirsiniz.

Kayseri Uydu Alıcısı Satışı İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Uydu Alıcısı Satışı Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich