Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Hakkımızda

Şeref Elektronik

Şeref Elektronik adı altında 30 yılı aşkın bir süredir Kayseri’de profesyonel bir televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ülkemizde en çok kullanılan ve neredeyse herkesin evinde olan teknolojik cihazlardan birisi olan televizyonlarımız, gün geçtikçe çeşitli arızalara sahip olmaktadırlar. Bu arızalar, kişisel hatalardan kaynaklanabildiği gibi, aynı zamanda televizyonun kendi sisteminden, yapısından da kaynaklanabilmektedir. Arızanın hangi sebeple ortaya çıktığına bakılmaksızın, Kayseri televizyon servisi olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sizlerin her daim yanında olmakta ve televizyonlarınızla ilgili karşılaştığınız problemlere, en hızlı şekilde çözüm bulmaktadır.

Kayseri televizyon servisi hizmetini veren firmalar arasında gerek fiyatlarımızın uygunluğu, gerek verdiğimiz hizmetin kalitesi, gerek müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamız ve kalite politikamızdaki ilkelerle hareket etmemiz Şeref Elektronik olarak firmamızı özel bir yerde konumlandırmaktadır. Kayseri’nin Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar ilçeleri ve Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevziçakmak, Alparslan mahalleleri başta olmak üzere tüm ilçelerine ve tüm mahallelerini televizyon servisi hizmetini, 30 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Kayseri televizyon servisi olarak verdiğimiz hizmetleri ,isteğinize bağlı olarak hem belirttiğiniz adreste veya evinizde hem de yine seçiminize bağlı olarak, Şeref Elektronik firmamıza ait olan servis bölgelerinde sağlayabilmekteyiz.

Tv, Uydu, Anten ve Kamera Servisi

Sadece televizyon tamiri ile sınırlı olmayan hizmetlerimiz aynı zamanda çanak anten/uydu alıcısı satışını, montajını ve servisini de kapsamaktadır. Yani televizyon denilince akla gelebilecek her türlü servis hizmetini, sektörde lider bir televizyon servisi olarak vermekteyiz.

Televizyonunuzun arıza kaydını oluşturup tarafımıza internet sitemiz, telefon numaralarımız aracılığıyla ulaştırmanız halinde bir saat içinde servis aracımızı sizlere ulaştırmış oluyoruz. Servis aracımız, isteğiniz halinde evinizde televizyon servisi kapsamında değerlendirilen hizmetlerimizi verebiliyorken, aynı zamanda arıza kaydı oluşturulmuş televizyonunuzu alıp Şeref Elektronik firmamıza ait yerlere getirip tamir işlemini yapabiliyor. Tamir işlemlerini aynı gün içerisinde en hızlı bir şekilde kalitemizden taviz vermeden yapabilmekteyiz.

Kayseri televizyon servisi olarak sektörde lider ve öncü bir konumda olan firmamız, tüm televizyon markaları için televizyon tamiri hizmetlerini profesyonel bir şekilde verebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey, bizlere internet sitemiz www.serefelektronik.com.tr aracılığıyla veya telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşmanızdır.
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich