Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Regal Televizyon Servisi

Kayseri Regal Televizyon Servisi

23 Şubat 2022

Şeref Elektronik olarak, 30 yılı aşkın süredir yüksek müşteri memnuniyetiyle Kayseri’de faaliyet göstermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler uydu, çanak anten, televizyon gibi cihazlarınızın servis ve kurulum hizmetlerinin profesyonellikle yürütülmesini kapsamaktadır.

Vestel, Sunny, Hi-Level, Axen, Regal başta olmak üzere, markası ne olursa olsun cihazınızın tamir ihtiyaçlarını aynı gün içerisinde gidermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında öne çıkan Regal televizyon servisi hizmeti, birçok müşterimiz tarafından ihtiyaç duyulan ve tarafımızca profesyonellikle yürütülen hizmetlerden biridir.

Regal Televizyon Tamircisi

Günümüzde hemen hemen her evde bir televizyon bulunmaktadır. Önde gelen tv markalarından olan Regal televizyonların servis hizmetleri bu noktada fazlaca talep gören servis hizmetleri arasındadır. Kayseri Regal televizyon servisi hizmetimiz sayesinde, Kayseri’deki birçok müşterimizin bu ihtiyacını gidererek ardımızda memnun müşteriler bırakmaktayız.

Yıllardır sunduğumuz profesyonel servis hizmetleri sayesinde firmamız Şeref Elektronik sektördeki bilinir ve lider konumunu kazanmıştır. Mutlu müşterilerimizden aldığımız güvenle Regal televizyon servisi gibi birçok hizmeti kaliteli, profesyonel ve titizlikle sağlamaya devam ediyoruz.

Siz de Regal marka televizyonunuzu uzun ömürlü kullanmak, arızalandığında cihazınıza değer veren bir servis tarafından onarılmasını sağlamak istiyorsanız televizyon servisi tercihinizde firmamızı seçebilirsiniz.

Firmamız Kocasinan – Melikgazi – Talas – Hacılar başta olmak üzere Kayseri’nin bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevziçakmak, Alparslan gibi mahalleler başta olarak Kayseri’deki bütün mahallelere tarafımızdan servis gönderilmekte ve hizmet verilmektedir. Siz de Regal televizyon servisi gibi servis hizmetlerimizden yararlanmak için www.serefelektronik.com.tr web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamıza ulaşarak arıza kaydınızı oluşturmaktır. Bundan sonrasında verdiğiniz bilgiler kapsamında dilerseniz profesyonel servis ekibimiz evinize gelerek cihazınızı tamir edebilir veya Regal televizyonunuzu alarak iş yerimizde tamiri yapılabilir.

Şeref Elektronik olarak aynı zamanda sektörün en hızlı servisi olarak bilinmekteyiz. Bunun nedeni ise arıza kaydınız alındıktan sonra en geç 1 saat içerisinde servis aracı göndererek, televizyon tamir işlemini aynı gün içerisinde gerçekleştirmemizdir. Lider olduğumuz sektörde aynı zamanda en ucuz fiyat, en kaliteli hizmet özelliklerini taşımakta ve rakiplerimize oranla çok daha profesyonel servis hizmetlerini tarafınıza sunmaktayız.

Kayseri Regal Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Regal Televizyon Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich