Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Sunny Televizyon Servisi

Kayseri Sunny Televizyon Servisi

23 Şubat 2022

Kayseri’de 30 yıldan fazla süredir hizmet vermekte olan firmamız Şeref Elektronik, Televizyon tamiri, çanak anten / uydu alıcısı satışı, çanak anten /uydu alıcısı montajı ve servisi ihtiyaçlarınızda güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden beri kaliteli çalışma prensibi izleyen firmamızın en çok tercih edilen hizmetleri arasında LG servisi, Hi-Level TV servisi ve Sunny servisi gibi her türden markanın TV servis hizmetleri vardır.

Sunny Televizyon Tamircisi

Televizyonun her evin vazgeçilmez elektronik cihazlarından olduğu günümüzde TV servis hizmetleri büyük önem arz etmektedir. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız Sunny televizyonumuz da evdeki diğer elektronik cihazlar gibi çeşitli sebeplerle arızalanabilir. Kayseri Sunny servisi hizmeti veren firmamız Şeref Elektronik sayesinde arıza giderme ihtiyaçlarınız için endişelenmenize gerek yoktur. Satış, kurulum, bakım, servis gibi hizmetlerde bütçe dostu çözümler sunan Şeref Elektronik, TV’nizin servis ihtiyacını hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

Siz de Sunny televizyonunuzun daha uzun ömürlü çalışması ve arıza ihtiyaçlarının titizlikle giderilmesi için Sunny servisi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız web sitemiz veya telefon numaramızdan bie ulaşabilirsiniz.

Firmamız Kayseri’nin Koca Sinan – Melikgazi – Talas ve Hacılar başta olmak üzere tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevzi Çakmak, Alparslan gibi Kayseri’de bulunan tüm mahallelere servis gönderilebilmektedir. Kayseri Sunny servisi hizmetimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bize ulaşarak arıza kaydı oluşturmaktır. Bundan sonrasını deneyimli ve çalışkan teknik ekibimiz sizin için halledecektir.

Arıza kaydınız alındıktan en geç 1 saat sonra evinize servis aracı gönderilmekte, tamir işlemi dilerseniz evinizde; dilerseniz cihaz iş yerimize getirilerek yapılmaktadır. Her iki şekilde de Sunny servisi hizmetimiz aynı gün içerisinde tamamlanarak cihazınız evinize teslim edilmektedir.

Arıza giderme işlemlerinin aynı gün içerisinde tamamlanması ve servis aracının evinize talebinizden en geç 1 saat sonra gönderilmesi firmamızı sektöründe lider konuma getiren önemli özelliklerindendir. Bunun yanında; uygun fiyat garantisi, güler yüzlü, çalışkan ve tecrübeli çalışma ekibi, memnun müşteriler, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet de Şeref Elektroniği alanında tercih edilen 1 numaralı firma yapan özelliklerindendir. Siz de kusursuz hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilir ve firmamıza değer katabilirsiniz

Kayseri Sunny Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Sunny Televizyon Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich