Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Gevher Nesibe Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: 07:30 - 21:00

Kayseri Çanak Anten Kurulumu

Kayseri Çanak Anten Kurulumu

25 Şubat 2022

Firmamız Şeref Elektronik, 30 yıldan fazla süredir TV, uydu alıcısı, anten gibi elektronik cihazlarınızın her türlü servis, bakım ve tamir ihtiyaçlarında yanınızda olarak Kayseri’de faaliyet göstermektedir. Televizyon tamiri, çanak anten / uydu alıcısı satışı, çanak anten /uydu alıcısı montajı ve servisi hizmetlerinde Kayseri’de lider konumda olan firmamız özellikle kullanıcılar tarafından yapılması hayli zor olan çanak anten kurulumu gibi hizmetleri büyük bir titizlikle sağlamaktadır.

Çanak Anten Servisi

Günümüzde neredeyse her evde bulunan ve gündelik yaşamda en çok kullandığımız cihazlardan biri olan televizyon, beraberinde çanak anten, uydu alıcısı gibi cihazlara olan ihtiyacı da doğurmaktadır. Bu cihazlar ilk alındığında veya yenilendiğinde kurulumu yapılmadan TV kullanımı da imkansızlaşır. Firmamız kullanıcılar tarafından yapılması zor ve tehlikeli olan çanak anten kurulumu gibi hizmetleri titizlik ve profesyonellikle siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel hizmet sağlayan çalışma ekibimiz sayesinde servis ve kurulum ihtiyaçlarınız için endişelenmenize gerek yoktur. Kayseri’de hizmet veren firmamız, diğer birçok hizmetinde olduğu gibi Kayseri çanak anten kurulumu servisinde de rakipleri arasında lider konumdadır.

Hizmetlerimizin kapsama alanı, Kocasinan – Melikgazi – Talas – Hacılar başta olmak üzere Kayseri’nin tüm bölgeleridir. Bunun yanında firmamız; Belsin, İldem, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Fevzi Çakmak, Alparslan gibi Kayseri’de bulunan tüm mahallelere servis gönderebilmektedir. Kayseri çanak anten kurulumu ihtiyacınızda yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturmaktır. Tecrübeli ve profesyonel çalışma ekibimiz sizin için gerisini halledecektir.

Arıza kaydınız alındıktan sonra en geç 1 saat içerisinde evinize bir servis aracı gönderilir. Kayseri çanak anten kurulumu ihtiyacınız profesyonel ve titiz çalışma ekibimiz tarafından kısa sürede giderilir. Şeref Elektronik gerek hızlı ve güvenilir hizmetler sunması, gerek tecrübeli çalışma ekibi, gerekse titizlik ve özenle çalışması ile sektörünün bir numarasıdır. Memnun müşteriler ve kazandığımız güven bizi her gün daha ileriye taşımaktadır. Siz de elektronik cihazınızın tamiri, bakımı ve kurulumu hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için www.serefelektronik.com.tr web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Kayseri Çanak Anten Kurulumu İletişim Bilgileri

GSM: 0532 308 50 73
SBT: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10

Kayseri Çanak Anten Kurulumu Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım: Merich